Natalia potrzebuje pomocy!

Paź 09 2020

fot. Szczepański Foto Press

Natalia to bardzo utalentowana zawodniczka, która ma już wiele za sobą. Natalia wielokrotnie była powoływana do młodzieżowych kadr reprezentacji Polski, a teraz walczy o powrót na boisko. Tylko my możemy jej pomóc.

Natalia już dwa razy przeszła operację więzadeł krzyżowych oraz łąkotki, a także miała wierconą kość piszczelową. W trakcie rehabilitacji okazało się, że ostatnia operacja nie została wykonana należycie i w trakcie rehabilitacji okazało się, że Natalia nie będzie mogła tak szybko wrócić na boisko. Mimo to nasz klub Stomilanki Olsztyn zdecydował się pomóc dla Natalii. Po szeregu badań, konsultacji, wystawieniu ostatecznej diagnozy okazało się, że Natalia musi przejść poważną operację, która umożliwi jej powrót na boisko.

Natalia w naszej drużynie nie rozegrała, żadnego oficjalnego meczu, a my mimo to chcemy jej bardzo pomóc!

Jak wszędzie potrzebne są pieniądze… niestety nie małe.

Operacja odbędzie się w OrthoSportClinic w Łodzi, a przeprowadzi ją dr Grzegorz Sobieraj.

Wpłaty można dokonywać pod linkiem --> https://zrzutka.pl/6n7h33

Liczymy na Wasze wsparcie. Pomóżmy Natalii wrócić na boisko!

Razem możemy więcej!