Prosimy o przekazanie 1,5% podatku na Stomilanki!

Sty 06 2024

Zwracamy się do Was wszystkich z wielką prośbą o pomoc i pamięć o Nas przy rozliczaniu swoich pitów za rok 2022. Pamiętajcie, że 1,5% podatku mogą przeznaczyć również firmy. Może Państwa pracodawcy nie wiedzą komu przeznaczyć 1,5% podatku, albo sami Państwo jesteście kierownikami firm i takie środki możecie przeznaczyć na działalność naszego klubu.

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU NA STOMILANKI!

Jak przekazać 1,5% podatku? Jest to bardzo proste. Wystarczy, że na rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-28, 36, 37, 38 lub 39) wpiszesz numer KRS Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej 0000086043 oraz nazwę naszego klubu KKP STOMILANKI OLSZTYN.

RAZEM Z NAMI TWÓRZCIE ONE TEAM STOMILANKI!

Nic więcej nie musisz robić. Widzisz? To naprawdę jest proste!

Wesprzyjcie nasze marzenia. Dziękujemy!